dictionary-emptydownloadfacebookinstagramlinkedinmessage-errormessage-successpersonpointerpress-emptytimetwitter

eMisja Podcast

Poznaj Assay Group i nasze startupy. Podcast eMisja to nowa formuła komunikacji funduszu venture capital Assay Group. W trakcie nadchodzących odcinków chcemy przybliżyć odbiorcom działanie nie tylko naszego funduszu od środka, ale przede wszystkim naszych spółek portfelowych. Wierzymy, że każda z nich jest w stanie zredefiniować nasze codzienne zwyczaje.

Nowe inwestycje w Assay Group, czyli dobry czas na zakupy

Tym razem rozmawialiśmy o roli i strategii inwestycyjnej naszego funduszu w odniesieniu do zmian zachodzących na transakcyjnym rynku #venturecapital w Polsce i na świecie.
15 marca 2023  |  Assay Group

Assay Index 2022, czyli o finansach Polaków i nie tylko

Assay Index to badanie poziomu oszczędności i gotowości inwestycyjnej Polaków. Druga już edycja raportu pokazuje zmiany jakie zaszły wśród polskich respondentów w porównaniu do roku 2021; dodatkowo uwzględnia również różnice w podejściu do oszczędzania i inwestowania pomiędzy Polakami a obywatelami Rumunii i Niemiec.
23 stycznia 2023  |  Assay Group

Cyberhigiena, czyli higiena w cyberprzestrzeni

W odcinku pt. "Cyberhigiena, czyli higiena w cyberprzestrzeni" porozmawiamy z przedstawicielami Aegis Security - Prezesem Zarządu Dariuszem Chmielewskim oraz Dyrektorem Rozwoju Sprzedaży - Jarosławem Jasińskim.
17 października 2022  |  Assay Group