dictionary-emptydownloadfacebookinstagramlinkedinmessage-errormessage-successpersonpointerpress-emptytimetwitter

Dzielimy się wiedzą

Jednym z kluczowych działań Assay Group jest szeroko pojęta edukacja finansowa. Wierzymy, że rozwój rynku inwestycyjnego w Polsce jest skorelowany z rozwojem świadomości w tym zakresie. Chętnie uczestniczymy we wszelkich inicjatywach mających na celu rozwój polskiej gospodarki, zwłaszcza w kontekście innowacyjnych startupów technologicznych. Poniżej znajduje się lista wydarzeń, w których braliśmy, bierzemy lub będziemy brać udział w przyszłości.

Międzynarodowy Szczyt Klimatyczny TOGETAIR

Celem projektu TOGETAIR jest zbudowanie platformy porozumienia, wymiany idei i współpracy na rzecz ochrony środowiska, osiągnięcia neutralności klimatycznej oraz wspierania ambitnych, racjonalnych ekonomicznie celów polskiej polityki klimatycznej.

Assay SmartUp Day

Konferencja Assay SmartUp Day poświęcona była startupom zrównoważonego wpływu, ich pomysłom na zmianę świata oraz sposobom finansowania innowacyjnych rozwiązań.

Assay SUPERHERO

W konkursie Assay SUPERHERO doceniliśmy innowacyjne rozwiązania startupów pozytywnego wpływu, które torują drogę do zmian w kwestiach środowiskowych i społecznych.

Invest Cuffs 2023

W dniach 24-25 marca 2023 roku Grupa Assay weźmie udział w dorocznym spotkaniu branży rynku inwestycyjnego. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Startuj z Mazowsza

Networking w startupowym środowisku – Assay Group jako partner zaprasza na Finał Konkursu "Startuj z Mazowsza". Przyjdź i poznaj kreatywne i najbardziej innowacyjne startupy wybrane z niezwykłego grona mazowieckich przedsięwzięć, których rozwiązania mają potencjał zmieniać świat!

City Coders Hackaton Płock 2022

W dniach 24-25 września 2022 r. odbywa się już trzecia edycja City Coders Hackathon Płock organizowanego pod patronatem Miasta Płock. Kolejny rok z rzędu obejmujemy opiekę merytoryczną nad tym wydarzeniem.

Konferencja REACH4

Miejsce przeznaczone dla osób zainteresowanych startupami: inwestorów, founderów, osób aktywnych w ekosystemie startupowym. Gromadzimy i prezentujemy wiedzę na temat modeli inwestowania w startupy, zalet i ryzyk z nimi związanych, budowania zdrowych relacji inwestor <> founder.

Invest Cuffs 2022

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego - akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Konferencja Assay Index

Konkurs Start-Up! Set it Up!

Podczas warsztatów Start Up! Set it Up! w dniu 11 czerwca 2021 wspólnie z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie ogłosiliśmy konkurs na najlepsze startupy. Trzy najlepsze projekty otrzymają nagrody pieniężne, a być może nawet szansę rozwoju biznesu pod naszymi skrzydłami.
  • 1
  • 2