dictionary-emptydownloadfacebookinstagramlinkedinmessage-errormessage-successpersonpointerpress-emptytimetwitter

Dzielimy się wiedzą

Jednym z kluczowych działań Assay Group jest szeroko pojęta edukacja finansowa. Wierzymy, że rozwój rynku inwestycyjnego w Polsce jest skorelowany z rozwojem świadomości w tym zakresie. Chętnie uczestniczymy we wszelkich inicjatywach mających na celu rozwój polskiej gospodarki, zwłaszcza w kontekście innowacyjnych startupów technologicznych. Poniżej znajduje się lista wydarzeń, w których braliśmy, bierzemy lub będziemy brać udział w przyszłości.

Invest Cuffs 2023

W dniach 24-25 marca 2023 roku Grupa Assay weźmie udział w dorocznym spotkaniu branży rynku inwestycyjnego. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Assay SmartUp Day

Serdecznie zapraszamy do udziału w Assay SmartUp Day, podczas którego zaoferujemy uczestnikom porcję wartościowej wiedzy na temat ekosystemu startupów i funduszy oraz networking z zaproszonymi gośćmi i ekspertami oraz innymi przedstawicielami środowiska startupów.

Konkurs Assay SUPERHERO

Chcemy poznać i docenić innowacyjne rozwiązania, dlatego ogłaszamy konkurs ASSAY SUPERHERO dla startupów pozytywnego wpływu, które torują drogę do zmian w kwestiach środowiskowych i społecznych.

Startuj z Mazowsza

Networking w startupowym środowisku – Assay Group jako partner zaprasza na Finał Konkursu "Startuj z Mazowsza". Przyjdź i poznaj kreatywne i najbardziej innowacyjne startupy wybrane z niezwykłego grona mazowieckich przedsięwzięć, których rozwiązania mają potencjał zmieniać świat!

City Coders Hackaton Płock 2022

W dniach 24-25 września 2022 r. odbywa się już trzecia edycja City Coders Hackathon Płock organizowanego pod patronatem Miasta Płock. Kolejny rok z rzędu obejmujemy opiekę merytoryczną nad tym wydarzeniem.

Konferencja REACH4

Miejsce przeznaczone dla osób zainteresowanych startupami: inwestorów, founderów, osób aktywnych w ekosystemie startupowym. Gromadzimy i prezentujemy wiedzę na temat modeli inwestowania w startupy, zalet i ryzyk z nimi związanych, budowania zdrowych relacji inwestor <> founder.

Invest Cuffs 2022

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego - akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Konferencja Assay Index

Konkurs Start-Up! Set it Up!

Podczas warsztatów Start Up! Set it Up! w dniu 11 czerwca 2021 wspólnie z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie ogłosiliśmy konkurs na najlepsze startupy. Trzy najlepsze projekty otrzymają nagrody pieniężne, a być może nawet szansę rozwoju biznesu pod naszymi skrzydłami.

Kongres Made in Poland

Assay Group partnerem kongresu organizowanego w Berlinie przez Polską Agencję Przedsiębiorczości – Made In Poland! Prezes zarządu Assay Group – Łukasz Blichewicz, będzie uczestnikiem debaty pt. „Światowe inwestycje w sercu Europy”.
  • 1
  • 2