+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Zaufali nam

Pomoc każdemu nowemu przedsiębiorstwu jest dla nas wielkim wyzwaniem, które bardzo lubimy. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufało nam wiele firm.

Jeden Ślad Sp. z o. o. - Miejska sieć skuterów elektrycznych

Miejska sieć skuterów elektrycznych dostępnych dla każdego na minuty. Rejestracja przez aplikację mobilną umożliwia jazdę w strefe obejmującej niemal całe miasto. Brak stacjonarnych punktów oddawania ułatwia użytkowanie i obniża koszty. Spółka świadczy również usługi długoterminowego najmu skuterów elektrycznych na potrzeby biznesu. Dotychczasowi Klienci to m.in.: Amrest (KFC/PizzaHut), DeliveryService, Poczta Polska, Uber.

jedenslad.pl

Play Holding - E-VAN - Elektryczny pojazd kompozytowy dla logistyki

Spółka wprowadza na rynek pierwszy elektryczny pojazd ciężarowy z kompozytów, dedykowany branży logistycznej. Pojazd charakteryzuje się bardzo dobrym wynikiem ekonomicznym w zakresie kosztów produkcji i eksploatacji floty w porównaniu do pojazdów konwencjonalnych. Pierwszym odbiorcą dostawczych samochodów elektrycznych jest Poczta Polska.

e-van.pl

Perfect Hair Clinic - Innowacyjne rozwiązania na rynku leczenia wypadania włosów

Perfect Hair Clinic oferuje swoim Pacjentom wszystkie naukowo zweryfikowane metody leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów i łysieniem, w szczególności z łysieniem androgenowym.

perfecthairclinic.pl

KatKom - Katolicki portal społecznościowy

Katolicki portal społecznościowy, łączący przedsiębiorców o zbieżnym światopoglądzie i systemie wartości. Kładzie nacisk na treść i formę, które mają zachęcić użytkownika do rozwoju i działania.

www.katkom.pl

Pikoteka - Cała sztuka w jednym miejscu - serwis internetowy

Spółka tworzy serię portali internetowych sprzedających dzieła sztuki i ich repliki, oryginały młodych polskich artystów oraz sztukę masową. Pikoteka to również platforma konsolidująca usługi związane ze sztuką – aukcje, wyceny, szkolenia, mecenat. Portale dywersyfikują grupy docelowe w zależności od preferencji ekonomicznych.

www.pikoteka.pl

Omni Asystenci - Twoi Asystenci w biznesie

Serwis stworzony z myślą o polskich przedsiębiorcach, poszukujących rozwiązań codziennych problemów, związanych z prowadzeniem działalności. Pomoc i wsparcie w zakresie: prawa, księgowości, finansów, technologii IT, marketingu, działań sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki i transportu oraz wielu innych.

www.omniasystenci.pl

JobFrog - Narzędzie rekrutacyjne dedykowane rynkowi usług i handlu

Unikalne narzędzie dla pracodawców i pracowników. Platforma rekrutacyjna wyposażona w mapę lokalnych ofert, funkcje organizacji procesu rekrutacyjnego, ujednolicania cv, narzędzia do porównywania kandydatów i wizytówki wideo. Wszystko, co niezbędne, aby skrócić, usprawnić i zmniejszyć koszt poszukiwania pracownika.

www.jobfrog.pl

GastroJob - Platforma rekrutacyjna dla gastronomii

Rozwiązanie skierowane do restauratorów i managerów gastronomii, służące do rekrutacji tymczasowych pracowników – szybko i skutecznie. Platforma internetowa dla wszystkich, którzy potrzebują krótkookresowo poszerzyć zespół kelnerów, barmanów, kucharzy czy pomocy kuchennych. Zintegrowana aplikacja mobilna dla pracowników umożliwia nawiązanie kontaktu z wieloma pracodawcami jednocześnie.

www.gastrojob.pl