+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Z nami Twój start-up nabierze wiatru w skrzydła! Wsparcie start-upów

Chociaż start-up ma wiele definicji, to zazwyczaj nazywamy tak te przedsiębiorstwa, które nie mają długiej historii działalności, są innowacyjne (nierzadko start-upy związane są z branżą informatyczną i sektorem high tech), skalowalne, a ich działalność, ze względu na nowatorstwo, jest nieco bardziej ryzykowna. Start-upowcami są najczęściej młodzi ludzie, pełni pomysłów i odwagi. Nierzadko ich propozycje są wizjonerskie, jednak do ich realizacji potrzebne są niemałe środki finansowe, a także wsparcie od osób z większym doświadczeniem na rynku.

Zanim zaczniesz

W Polsce średnio jeden na sto start-upów ma szansę na powodzenie. Dlaczego tak się dzieje? W naszym kraju pomysłowość młodych przedsiębiorców jest wysoka. Innowacyjne, wizjonerskie pomysły, gdyby zostały wprowadzone, znacznie ułatwiłyby życie wielu osobom, stałyby się prestiżową wizytówką miast, a nawet państwa. To, z czym jednak początkujący przedsiębiorcy mają większy problem, to realistyczne podejście do sytuacji rynkowej. Bez wieloletniego doświadczenia, trudno bowiem oszacować ryzyko działania, stworzyć biznesplan, czy pozyskać partnerów biznesowych. W zderzeniu z polską biurokracją zapał młodych szybko gaśnie.

Assay – firma konsultingowa z Warszawy wspiera start-upy na wielu poziomach. W początkowej fazie ich rozwoju pomaga obrać im takie kierunki, które pozwolą na odniesienie sukcesu. Znajomość realiów biznesowych jest naszym atutem, dzięki któremu skonsultujemy Twój biznesplan i pokażemy Ci, jakie zmiany w nim wprowadzić. Na Twoją prośbę możemy również przeprowadzić kompleksowe badania rynku oraz wspomóc Cię w wypracowaniu odpowiedniej komunikacji marketingowej, dzięki której Twój biznes stanie się rozpoznawalny.

Ty masz pomysł, my mamy środki

Gros start-upów radzi sobie jednak z początkowymi zadaniami, które na nie czekają. Ich biznesplan jest bez zarzutu, a dogłębnie zbadany rynek minimalizuje ryzyko nietrafienia z produktem/usługą do odpowiedniego sektora klientów. Na drodze stają im jednak pieniądze, które, szczególnie na początku, kończą się szybciej niż przybywają.

W Assay stawiamy na innowacyjne pomysły i wspieramy start-upy, szukając jak najlepszej drogi na ich dofinansowanie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy realia rynku, dzięki czemu pomożemy Ci uzyskać dodatkowe finansowanie z instytucji państwowych, bankowych oraz osób prywatnych. Co więcej, korzystając z naszych usług, będziesz miał pewność, że szybko dotrzesz do zainteresowanych klientów, a także partnerów biznesowych.

Nasza firma jest otwarta na wszystkie branże – najważniejsze, by Twój start-up był naprawdę innowacyjny. Współpracując z nami, nie ryzykujesz, że Twoje przedsiębiorstwo przejmie inwestor. Szukamy tylko takich rozwiązań, w których wsparcie finansowe pozostanie wsparciem, a nie siłą, która zagarnie Twój biznes.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami – zachęcamy do kontaktu!