Seed Money – Start’upy

Doskonały pomysł na biznes nie musi pozostać jedynie w sferze marzeń. Brak środków na inwestycję to nie przeszkoda na drodze do realizacji celu. Wie o tym coraz więcej założycieli start-upów. Czasem ważniejsza od kapitału jest determinacja na drodze do sukcesu, dobrze rokujący pomysł, najlepiej wykorzystujący niszę rynkową i pomoc specjalistów w zakresie seed money.

Wierzymy w tych, którzy chcą zrobić pierwszy krok na biznesowej drodze. Wiemy, jak zdobyć środki na rozpoczęcie działalności, sfinansowanie projektu, mamy duże doświadczenie w zakresie seed money. Z nami możesz zyskać nawet do 1 mln złotych!

Podstawową przesłanką do zainwestowania w Twój pomysł jest potencjał wzrostu w ciąg najbliższych kilku lat. Silne equity story a także przewagi konkurencyjne to podstawowe czynniki mające wpływ na szanse pozyskania inwestora. A to wynika z braku możliwości przedstawienia twardych danych liczbowych – możemy jedynie prognozować.

Twój projekt w oczach inwestora jest obarczony bardzo wysokim ryzykiem. Musisz liczyć się z wysokimi oczekiwaniami poziomu stopy zwrotu sięgającej niekiedy nawet kilkudziesięciu procent. Wynika to z wysokiego odsetka niepowodzeń strat-upów ale także długiego horyzontu inwestycyjnego. Zadbamy o to, by Twój biznesplan był jak najlepiej przygotowany, zajmiemy się także negocjacjami, tak by umowa była korzystna dla obu stron.

Skąd możemy czerpać finansowanie typu seed capital? Wiele zależy od Twoich preferencji – my doradzamy, Ty podejmujesz ostateczną decyzję. Możliwości jest wiele. Podmiotami dostarczającymi finansowanie typu seed money mogą być zarówno Anioły Biznesu, jak też chociażby capital fund.

Jeśli jesteś przekonany o wartości swojego projektu, skontaktuj się z nami. Ocenimy Twój pomysł, a także kwotę niezbędnego dofinansowania, opracujemy koncepcję i potrzebną dokumentację. Następnie przedstawimy Ci możliwe źródła pozyskania seed capital (posiadamy rozbudowaną listę potencjalnych inwestorów), wspólnie dokonamy wyboru, zaprezentujemy Twój projekt, wynegocjujemy korzystne warunki i doprowadzimy do podpisania umowy. Reszta będzie należała już do Ciebie. A my będziemy obserwować rozwój Twojej firmy.