Pozyskiwanie prywatnego kapitału

Jeśli masz pomysł na rozwój swojej firmy, a brakuje Ci środków na jego sfinansowanie, nadszedł czas na poszukiwanie kapitału zewnętrznego. Dzięki niemu twoje obroty i zyski błyskawicznie poszybują w górę. Zadanie nie jest jednak łatwe. By skutecznie pozyskać kapitał, dobrze zaprezentować firmę, warto zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów – doradców, którzy potrafią uwypuklić najważniejsze przewagi konkurencyjne Twojego biznesu, a przy tym zajmą się Twoją sprawą z pełnym zaangażowaniem. My wiemy, jak to zrobić.

Od czego zaczniemy? Przede wszystkim ocenimy kondycję finansową Twojej firmy i perspektywy rozwoju. To czynniki, które mają ogromne znaczenie przy wyborze potencjalnych źródeł pozyskiwania kapitału. Inwestor, nim zaangażuje się w Twój projekt, chce mieć pewność, że dobrze ulokuje swoje środki – to oczywiste. Dogłębna analiza przyniesie jednak korzyści również Tobie – pozwoli dokonać korekt i zniwelować popełnione dotychczas błędy, a także ocenić potrzeby kapitałowe Twojej firmy. Wspólnie sformułujemy także cele i strategię biznesową.

Następny etap to kompletowanie wszystkich potrzebnych dokumentów, analiza i wybór sposobu finansowania. Możliwości jest wiele, poczynając od tych najprostszych (jak kredyt czy leasing), środki unijne poprzez fundusze typu private equity i venture capital, aż po pozyskanie Anioła Biznesu czy inwestora indywidualnego.

Nasza obsługa jest kompleksowa. Nie tylko doradzimy ci w kwestii wyboru źródeł finansowania, ale także zadbamy o wynegocjowanie najlepszych warunków. Tak, by efekt końcowy był zadowalający dla wszystkich stron.

Dla nas każdy klient jest równie ważny. Bez względu na to, czy prowadzisz swoją firmę od lat, czy też niedawno rozpocząłeś przygodę z biznesem, możesz na nas liczyć. Mamy na tym polu udokumentowane sukcesy. Z nami możesz tylko zyskać, wykorzystując okazje biznesowe i wzmacniając swoją pozycję konkurencyjną. Znajomość poszczególnych gałęzi biznesu stanowi o naszej przewadze. Z nami pozyskanie kapitału wyda się prostsze.