+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Portfel inwestycyjny

Mając na uwadze stabilność i zyskowność naszych spółek, portfel inwestycyjny dobieramy z najgłębszą rozwagą. Do tej pory zdecydowaliśmy się sfinansować i współprowadzić prężnie rozwijające się przedsięwzięcia, skupione wokół elektromobilności, medycyny oraz innowacyjnych platform internetowych.

Świat Oka – Nowoczesne centrum okulistyczne

Specjalistyczna warszawska klinika okulistyczna, oferująca zabiegi wykorzystujące najnowsze zdobycze światowej medycyny. W Świecie Oka pacjent trafia pod opiekę wybitnych lekarzy specjalistów - członków światowych i krajowych towarzystw okulistycznych, wykładowców uniwersytetów medycznych, stale podnoszących swoje kwalifikacje podczas zagranicznych wyjazdów. Personel centrum korzysta z najnowocześniejszej aparatury medycznej. Klinika przy Merliniego 9 to świetna lokalizacja blisko centrum miasta, komfortowe gabinety zabiegowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

swiatoka.pl

Świat oka

Jeden Ślad Sp. z o. o. – Miejska sieć skuterów elektrycznych

Miejska sieć skuterów elektrycznych dostępnych dla każdego na minuty. Rejestracja przez aplikację mobilną umożliwia jazdę w strefe obejmującej niemal całe miasto. Brak stacjonarnych punktów oddawania ułatwia użytkowanie i obniża koszty. Spółka świadczy również usługi długoterminowego najmu skuterów elektrycznych na potrzeby biznesu. Dotychczasowi Klienci to m.in.: Amrest (KFC/PizzaHut), DeliveryService, Poczta Polska, Uber.

jedenslad.pl

Jeden ślad

Elimen Logistic – Elektryczny pojazd kompozytowy dla logistyki

Spółka wprowadza na rynek pierwszy elektryczny pojazd ciężarowy z kompozytów, dedykowany branży logistycznej. Pojazd charakteryzuje się bardzo dobrym wynikiem ekonomicznym w zakresie kosztów produkcji i eksploatacji floty w porównaniu do pojazdów konwencjonalnych. Pierwszym odbiorcą dostawczych samochodów elektrycznych jest Poczta Polska.

elimen.pl

Elimen logistic

Elimen Racing – Elektryczny rallycross

Elimen Racing to zespół kierowców rajdowych, techników i technologów motoryzacji. Ich misją jest stworzenie Polski trwale silnej w nowoczesnych sportach motorowych. Elimen Racing jest trakcie przygotowań do uruchomienia pierwszej na świecie ligi Rallycrossu elektrycznego – w 2019 roku, czyli jeszcze przed startem ligi światowej.

elimen.pl/elimen-racing

Elimen racing

TrybECO – Rowery i skutery elektryczne

Polska marka Trybeco to ekologiczne skutery i rowery elektryczne. Funkcjonalne, ekonomiczne i estetyczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie życie w zgodzie z naturą oraz oszczędność pieniędzy. Cechuje je również lekkość konstrukcji i bezawaryjność. Siedziby firmy znajdziesz w Warszawie i Łodzi, a partnerskie punkty serwisowe na terenie całego kraju.

www.trybeco.com

Trybeco

Perfect Hair Clinic – Innowacyjne rozwiązania na rynku leczenia wypadania włosów

Perfect Hair Clinic oferuje swoim Pacjentom wszystkie naukowo zweryfikowane metody leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów i łysieniem, w szczególności z łysieniem androgenowym.

perfecthairclinic.pl

Perfect hair clinic

Pikoteka – Cała sztuka w jednym miejscu - serwis internetowy

Spółka tworzy serię portali internetowych sprzedających dzieła sztuki i ich repliki, oryginały młodych polskich artystów oraz sztukę masową. Pikoteka to również platforma konsolidująca usługi związane ze sztuką – aukcje, wyceny, szkolenia, mecenat. Portale dywersyfikują grupy docelowe w zależności od preferencji ekonomicznych.

www.pikoteka.pl

Pikoteka

Hyperstrange – Gry pełne emocji

Firma postała w kwietniu 2015 roku. Dwaj Młodzi ludzie stworzyli grę pełną niesamowitych emocji. Najsilniejszy wojownik koczowniczego plemienia, udaje się w podróż, aby poznać tajemnicę nieśmiertelności. Wkrótce odkrywa, że życie wieczne jest tak samo błogosławieństwem, jak przekleństwem. W tej grze każdy wróg ma własne wzorce zachowań, które wymagają od graczy dostosowania swojej techniki walki oraz dużego zaangażowania.

hyperstrange.com

Hyperstrange

Robin Food – Bezgotówkowy system płatnościowy dedykowany sektorowi restauracyjnemu

Aplikacja Robin Food jest bezgotówkowym systemem płatności dedykowanym dla sektora restauracyjnego. Za pomocą aplikacji Klienci mogą opłacić rachunek, a dodatkowo otrzymać zniżki do wykorzystania na wiele sposobów. Dla restauracji jest to platforma marketingowo-lojalnościowa z elementami CSR.

robinfoodapp.com

Robin food

Seep – Aplikacja mobilna, pozwalająca poznać ludzi podobnych do Ciebie

Aplikacja Seep działa na 3 sposoby w zależności czego danego dnia jesteśmy żądni. Możemy znaleźć osoby o podobnych preferencjach kulinarnych i podzielić się z nimi przepisami czy polecić miejsce, w którym można dobrze zjeść. Drugą opcją jest poznanie ludzi o podobnych do nas zainteresowaniach i stworzyć grupę, gdzie podzielisz się własnym ja. Trzecim przeznaczeniem aplikacji jest poznanie osoby, z którą można pójść na randkę czy spędzić romantyczny wieczór.

seepapp.com

Seep

GastroJob – Platforma rekrutacyjna dla gastronomii

Rozwiązanie skierowane do restauratorów i managerów gastronomii, służące do rekrutacji tymczasowych pracowników – szybko i skutecznie. Platforma internetowa dla wszystkich, którzy potrzebują krótkookresowo poszerzyć zespół kelnerów, barmanów, kucharzy czy pomocy kuchennych. Zintegrowana aplikacja mobilna dla pracowników umożliwia nawiązanie kontaktu z wieloma pracodawcami jednocześnie.

gastrojob.pl

Gastrojob

KatKom – Katolicki portal społecznościowy

Katolicki portal społecznościowy, łączący przedsiębiorców o zbieżnym światopoglądzie i systemie wartości. Kładzie nacisk na treść i formę, które mają zachęcić użytkownika do rozwoju i działania.

www.katkom.pl

Katkom

Omni Asystenci – Twoi Asystenci w biznesie

Serwis stworzony z myślą o polskich przedsiębiorcach, poszukujących rozwiązań codziennych problemów, związanych z prowadzeniem działalności. Pomoc i wsparcie w zakresie: prawa, księgowości, finansów, technologii IT, marketingu, działań sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki i transportu oraz wielu innych.

omniasystenci.pl

Omni

Assay Consulting – Profesjonalne, kompleksowe doradztwo gospodarcze

Usługi związane z doradztwem biznesowym, audytami i optymalizacją oraz badaniami rynku są skutecznym sposobem na zwiększenie szans podmiotu w otoczeniu konkurencyjnym. Bez względu na charakter, kształt i ramy czasowe w jakich osadzony jest pomysł czy problem- będziemy w stanie pomóc.

assay.pl

Assay consulting

Assay Finance – Faktorig, kredyt inwestycyjny, leasing, fundusze inwestycyjne czy obligacje korporacyjne

Zespół Assay Finanse przeprowadzi wnikliwą analizę wskazanego obszaru, wesprze w podejmowaniu decyzji wskazując najważniejsze elementy ora przygotuje wyczerpujący raport. Prowadzi oraz monitoruje procesy związane z ubieganiem się o finansowanie dla przedsiębiorców, a także czuwa nad stanem inwestycji kapitałowych. Assay Finance odpowiada na potrzeby przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

assay.pl

Assay finance