+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Nasze spółki

Mając na uwadze stabilność i zyskowność naszych spółek, portfel inwestycyjny dobieramy z najgłębszą rozwagą. Do tej pory zdecydowaliśmy się sfinansować i współprowadzić prężnie rozwijające się przedsięwzięcia, skupione wokół elektromobilności, medycyny oraz innowacyjnych platform internetowych.

Świat Oka – Nowoczesne centrum okulistyczne

Specjalistyczna warszawska klinika okulistyczna, oferująca zabiegi wykorzystujące najnowsze zdobycze światowej medycyny. W Świecie Oka pacjent trafia pod opiekę wybitnych lekarzy specjalistów - członków światowych i krajowych towarzystw okulistycznych, wykładowców uniwersytetów medycznych, stale podnoszących swoje kwalifikacje podczas zagranicznych wyjazdów. Personel centrum korzysta z najnowocześniejszej aparatury medycznej. Klinika przy Merliniego 9 to świetna lokalizacja blisko centrum miasta, komfortowe gabinety zabiegowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

swiatoka.pl

Świat oka

Jeden Ślad Sp. z o. o. – Miejska sieć skuterów elektrycznych

Miejska sieć skuterów elektrycznych dostępnych dla każdego na minuty. Rejestracja przez aplikację mobilną umożliwia jazdę w strefe obejmującej niemal całe miasto. Brak stacjonarnych punktów oddawania ułatwia użytkowanie i obniża koszty. Spółka świadczy również usługi długoterminowego najmu skuterów elektrycznych na potrzeby biznesu. Dotychczasowi Klienci to m.in.: Amrest (KFC/PizzaHut), DeliveryService, Poczta Polska, Uber.

jedenslad.pl

Jeden ślad

Elimen Logistic – Elektryczny pojazd kompozytowy dla logistyki

Spółka wprowadza na rynek pierwszy elektryczny pojazd ciężarowy z kompozytów, dedykowany branży logistycznej. Pojazd charakteryzuje się bardzo dobrym wynikiem ekonomicznym w zakresie kosztów produkcji i eksploatacji floty w porównaniu do pojazdów konwencjonalnych. Pierwszym odbiorcą dostawczych samochodów elektrycznych jest Poczta Polska.

elimen.pl

Elimen logistic

Elimen Racing – Elektryczny rallycross

Elimen Racing to zespół kierowców rajdowych, techników i technologów motoryzacji. Ich misją jest stworzenie Polski trwale silnej w nowoczesnych sportach motorowych. Elimen Racing jest trakcie przygotowań do uruchomienia pierwszej na świecie ligi Rallycrossu elektrycznego – w 2019 roku, czyli jeszcze przed startem ligi światowej.

elimen.pl/elimen-racing

Elimen racing

TrybECO – Rowery i skutery elektryczne

Polska marka Trybeco to ekologiczne skutery i rowery elektryczne. Funkcjonalne, ekonomiczne i estetyczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie życie w zgodzie z naturą oraz oszczędność pieniędzy. Cechuje je również lekkość konstrukcji i bezawaryjność. Siedziby firmy znajdziesz w Warszawie i Łodzi, a partnerskie punkty serwisowe na terenie całego kraju.

www.trybeco.com

Trybeco

Perfect Hair Clinic – Innowacyjne rozwiązania na rynku leczenia wypadania włosów

Perfect Hair Clinic oferuje swoim Pacjentom wszystkie naukowo zweryfikowane metody leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów i łysieniem, w szczególności z łysieniem androgenowym.

perfecthairclinic.pl

Perfect hair clinic

Pikoteka – Cała sztuka w jednym miejscu - serwis internetowy

Spółka tworzy serię portali internetowych sprzedających dzieła sztuki i ich repliki, oryginały młodych polskich artystów oraz sztukę masową. Pikoteka to również platforma konsolidująca usługi związane ze sztuką – aukcje, wyceny, szkolenia, mecenat. Portale dywersyfikują grupy docelowe w zależności od preferencji ekonomicznych.

www.pikoteka.pl

Hyperstrange – niezależni deweloperzy gier

Hyperstrange powstał w kwietniu 2015 r. Wtedy Przemysław Miliński i Łukasz Jarząb opracowali swoją pierwszą grę. Wcześniej przez klika lat wspólnie pracowali nad różnymi projektami. Podekscytowani wzbierającym głosem Ronniego Jamesa Dio postanowili ożywić swoje największe pragnienie, którym było stworzenie gry podobnej do Quake’a, tak powstał Heavymetalowy miecz – Elderborn! W grze wcielamy się w postać najsilniejszego wojownika, który poszukuje sekretu nieśmiertelności. Gra została stworzona dla fanów mrocznego fantasy, shooterów rodem z lat 90. i machania mieczem.

hyperstrange.com

Hyperstrange

Robin Food – Bezgotówkowy system płatnościowy dedykowany sektorowi restauracyjnemu

Aplikacja Robin Food jest bezgotówkowym systemem płatności dedykowanym dla sektora restauracyjnego. Za pomocą aplikacji Klienci mogą opłacić rachunek, a dodatkowo otrzymać zniżki do wykorzystania na wiele sposobów. Dla restauracji jest to platforma marketingowo-lojalnościowa z elementami CSR.

robinfoodapp.com

Robin food

Seep – Aplikacja mobilna, pozwalająca poznać ludzi podobnych do Ciebie

Aplikacja Seep działa na 3 sposoby w zależności czego danego dnia jesteśmy żądni. Możemy znaleźć osoby o podobnych preferencjach kulinarnych i podzielić się z nimi przepisami czy polecić miejsce, w którym można dobrze zjeść. Drugą opcją jest poznanie ludzi o podobnych do nas zainteresowaniach i stworzyć grupę, gdzie podzielisz się własnym ja. Trzecim przeznaczeniem aplikacji jest poznanie osoby, z którą można pójść na randkę czy spędzić romantyczny wieczór.

seepapp.com

Seep

GastroJob – Platforma rekrutacyjna dla gastronomii

Rozwiązanie skierowane do restauratorów i managerów gastronomii, służące do rekrutacji tymczasowych pracowników – szybko i skutecznie. Platforma internetowa dla wszystkich, którzy potrzebują krótkookresowo poszerzyć zespół kelnerów, barmanów, kucharzy czy pomocy kuchennych. Zintegrowana aplikacja mobilna dla pracowników umożliwia nawiązanie kontaktu z wieloma pracodawcami jednocześnie.

gastrojob.pl

Gastrojob

KatKom – Katolicki portal społecznościowy

Katolicki portal społecznościowy, łączący przedsiębiorców o zbieżnym światopoglądzie i systemie wartości. Kładzie nacisk na treść i formę, które mają zachęcić użytkownika do rozwoju i działania.

www.katkom.pl

Katkom

Omni Asystenci – Twoi Asystenci w biznesie

Serwis stworzony z myślą o polskich przedsiębiorcach, poszukujących rozwiązań codziennych problemów, związanych z prowadzeniem działalności. Pomoc i wsparcie w zakresie: prawa, księgowości, finansów, technologii IT, marketingu, działań sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki i transportu oraz wielu innych.

omniasystenci.pl

Omni

Assay Consulting – Profesjonalne, kompleksowe doradztwo gospodarcze

Usługi związane z doradztwem biznesowym, audytami i optymalizacją oraz badaniami rynku są skutecznym sposobem na zwiększenie szans podmiotu w otoczeniu konkurencyjnym. Bez względu na charakter, kształt i ramy czasowe w jakich osadzony jest pomysł czy problem- będziemy w stanie pomóc.

assay.pl

Assay consulting

Assay Finance – Faktorig, kredyt inwestycyjny, leasing, fundusze inwestycyjne czy obligacje korporacyjne

Zespół Assay Finanse przeprowadzi wnikliwą analizę wskazanego obszaru, wesprze w podejmowaniu decyzji wskazując najważniejsze elementy ora przygotuje wyczerpujący raport. Prowadzi oraz monitoruje procesy związane z ubieganiem się o finansowanie dla przedsiębiorców, a także czuwa nad stanem inwestycji kapitałowych. Assay Finance odpowiada na potrzeby przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

assay.pl

Assay finance