+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Startupy – finansowanie i szukanie partnerów do współpracy

Masz ciekawy start-up? Funkcjonującą firmę która potrzebuje dodatkowych środków na przyspieszenie rozwoju? W ramach działalności Assay Investment pomożemy Ci rozwinąć skrzydła. Przedstaw nam swój pomysł a my, po wstępnej ocenie potencjalnej rentowności inwestycji, pomożemy znaleźć Ci środki na dynamiczny rozwój. Start-upy, które podejmą z nami współpracę, korzystają nie tylko w formie pozyskania kapitału. Dzięki wypracowanym relacjom i zrealizowanych dotąd przedsięwzięciom, w początkowej fazie rozwoju pomagamy firmom pozyskać klientów, dodatkowe finansowanie z instytucji państwowych i bankowych, jak i wspieramy w prowadzeniu procesów najsłabiej osadzonych w kompetencjach założycieli lub po prostu zajmujących najwięcej czasu. Proces inwestycyjny prowadzimy od A do Z – przygotowujemy dokumenty, umawiamy spotkania, doradzamy jakie rozwiązania będą najlepiej dopasowane do danego pomysłu.

Jesteśmy firmą consultingową, która ma duże doświadczenie w pomocy początkującym przedsięwzięciom. Nasze rozwiązania biznesowe przynoszą wymierne korzyści, o czym przekonało się już wielu klientów firmy. Jeżeli masz start-up i szukasz finansowania, czy partnerów do współpracy – lepiej trafić nie mogłeś. Napisz do nas lub zadzwoń – umówimy się na spotkanie i pomożemy Ci wprowadzić Twój pomysł na rynek! Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące wsparcia start-upów: ich finansowania oraz pozyskiwania partnerów biznesowych.

Mam startup - i co dalej?

Jeżeli masz start-up i szukasz finansowania czy partnerów do współpracy – dobrze trafiłeś. Napisz do nas lub zadzwoń – umówimy się na spotkanie i pomożemy Ci wprowadzić Twój pomysł na rynek!

Wspieranie startupów - FAQ

Czy pozyskujecie finansowanie tylko dla firm z wybranych branż?

Nie. Jesteśmy otwarci na wszystkie branże i realizujemy projekty w bardzo różnych gałęziach gospodarki. Kluczowa dla nas jest za to innowacyjność przedsiębiorstwa i możliwość wprowadzenia na rynek rozwiązania nowatorskiego lub takiego, które ma potencjał osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

Jaki jest profil proponowanych przez Was inwestorów?

Pracujemy ze wszystkimi rodzajami inwestorów. Od osób prywatnych, inwestujących swoje oszczędności, przez aniołów biznesu aż po fundusze private equity czy venture capital. Inwestora dobieramy do danego przedsięwzięcia, w zależności od branży, skali, etapu rozwoju, perspektyw i składu zespołu.

Czy utrzymam kontrolę nad swoim przedsiębiorstwem po inwestycji?

Tak. Nie realizujemy inwestycji, w których przypadku inwestor chciałby uzyskać dominującą pozycję w spółce. Wprowadzamy przy tym zabezpieczenia, gwarantujące dawcy kapitału bardzo ograniczone ryzyko inwestycyjne.

Zainteresuje Cię również: