+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Relacje inwestorskie

Aktualnie obserwujemy w Polsce „złote czasy” dla start-upów. Młodzi, ambitni przedsiębiorcy, mający wiele innowacyjnych i ciekawych pomysłów, wchodzą na rynek. Jeżeli interesują Cię zwroty z inwestycji sięgające setek lub tysięcy procent w ciągu kilku lat, skontaktuj się z nami. Starannie selekcjonujemy i analizujemy przedsiębiorstwa, które decydujemy się zaprezentować naszym inwestorom. Lokując swój kapitał w projekcie, który zaproponowaliśmy Ci w Assay Investment możesz być pewny, że Twoje ryzyko jest zminimalizowane do granic możliwości a perspektywa zysków jedna z najwyższych na rynku. Poza odniesionymi sukcesami, dowodem na to jest fakt, iż praktycznie nigdy nie pobieramy za nasze usługi wynagrodzenia finansowego. Wspólnie z inwestorem angażujemy się w projekt, wspierając młodych przedsiębiorców w jego prowadzeniu.

Jeżeli masz dosyć inwestycji dających stopy zwrotu na poziomie 2-10% w skali roku, nie szukaj dalej. Napisz do nas lub zadzwoń i zapoznaj się z aktualnymi ofertami Assay Investment!

Relacje inwestorskie - FAQ

Czy muszę znać się na danej branży żeby bezpiecznie zainwestować?

Nie. Jeszcze przed zaproponowaniem inwestorowi danej transakcji wnikliwie badamy jej przedmiot, rozpoznajemy branżę, szanse i zagrożenia. Już w fazie wdrożeniowej pozostajemy z firmą w bardzo bliskim kontakcie, prowadząc część jej spraw i angażując się w jej życie na co dzień, dzięki czemu wszystkie istotne informacje wraz z rekomendacjami otrzymujesz na bieżąco.

Ile muszę mieć pieniędzy żeby zainwestować?

Prowadzimy projekty bardzo różnej skali. Większość projektów start-up’owych i dokapitalizowujących mieści się ramach pomiędzy 250tys. a 10mln PLN – jeżeli posiadasz tego rzędu środki i chcesz je zainwestować, znajdziemy projekt dla Ciebie.

Jakie jest ryzyko inwestycyjne z tego typu lokaty kapitału?

Ryzyko inwestycyjne jest bardzo różne przy rozmaitych projektach, różnią się też stopy zwrotu. Każdy projekt omawiamy indywidualnie z inwestorem, nakreślając ryzyka liczbowe i kluczowe czynniki sukcesu, które je ograniczają.

Po jakim czasie mogę odzyskać pieniądze i jaka jest stopa zwrotu?

Przy każdym projekcie staramy się wskazać inwestorowi optymalny moment wyjścia z przedsięwzięcia. O ile odzyskanie kapitału z reguły nie stanowi problemu, o tyle optymalizacja wyjścia wymaga dokładnej analizy okoliczności. Najczęściej rekomendujemy wyjście z projektu w okresie między 2 a 5 lat od pierwszej wpłaty a stopy zwrotu wahają się od 50% do 2000% w skali roku.