Finansowanie bankowe – kredyty

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że inwestowanie w firmę gwarantuje jej stały rozwój i ciągłe wzmacnianie pozycji rynkowej. Jak to jednak osiągnąć, kiedy posiadany kapitał własny nie jest wystarczający? Przede wszystkim nie działaj pochopnie. Jesteśmy po to, by wspólnie wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Jednym z rozwiązań będzie kredyt firmowy.

Pozyskiwanie kredytu inwestycyjnego to skomplikowany i czasochłonny proces, dlatego warto zdać się na doświadczonych profesjonalistów. Nasi doradcy przez lata wypracowali w tym zakresie najwyższe standardy. W pierwszej kolejności ocenią Twoją zdolność kredytową, przeanalizują osiągane dotychczas wyniki finansowe na podstawie złożonych deklaracji podatkowych, przyjrzą się terminowości w uiszczaniu składek ZUS i podatku dochodowego a także opłat z tytułu podatku VAT. Następnie przedstawią najkorzystniejsze dla Ciebie oferty kilku banków i przygotują wnioski kredytowe.

Często spotykamy się z obawami klientów, którzy z góry zakładają, że nie otrzymają kredytu, ponieważ na przykład nie mają nieruchomości, które mogłyby stanowić zabezpieczenie lub też generują wysokie obroty przy stosunkowo niskich dochodach. Wiele banków jednak nie wymaga zabezpieczenia. Mamy w portfolio także oferty, które bazują na ocenie poziomu obrotów a nie zysków. To pokazuje, dlaczego warto korzystać z naszych usług. Z nami możesz mieć pewność, że kredyt będzie nie tyle obciążeniem, ile korzystnym źródłem finansowania.

Od lat współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi. Dokonując wyboru kredytu inwestycyjnego, znając Twoją zdolność kredytową, potrafimy ocenić, który bank wybrać. Każdy z nich opiera się na indywidualnym systemie oceny ryzyka. Bardziej liberalne podejście rekompensowane jest poprzez wyższą cenę produktu i odwrotnie. Dodatkowo, co także ważne, a o czym nie każdy wie, z bankiem w momencie podpisywania umowy można, a wręcz należy negocjować warunki. Zajmiemy się tym w Twoim imieniu. Wiemy, jak to zrobić.

Wielu naszych klientów, nim rozpoczęło współpracę z nami, zaciągnęło drogi kredyt indywidualny. Doradcy Assay zaproponowali kredyt firmowy na pokrycie wcześniejszych zobowiązań o zdecydowanie niższym oprocentowaniu. Przedsiębiorca zyskał podwójnie – płaci znacznie niższe raty a dodatkowo odsetki zalicza do kosztów uzyskania przychodu.

Z nami także skonsolidujesz wcześniej zaciągnięte kredyty. Kilka wysokich rat pomożemy zamienić na taką, która nie będzie obciążać budżetu Twojej firmy, a to pozwoli wygenerować środki na inwestycje.

Jeśli masz pytania, chętnie pomożemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.