+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Kredyt dla firm

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że inwestowanie w swoją firmę gwarantuje jej stały rozwój i ciągłe wzmacnianie pozycji rynkowej. Czasem jednak obawiając się, że posiadany kapitał własny nie jest wystarczający, chcemy rezygnować ze swoich planów. W takiej sytuacji warto jest rozważyć kredyt firmowy.

Zdolność kredytowa przedsiębiorstw

Nie obawiaj się, że nie otrzymasz finansowania ze względu na brak twardego zabezpieczenia jak nieruchomość lub też niskich dochodów – jesteśmy w stanie zaproponować oferty, które bazują na ocenie poziomu obrotów a nie zysków a hipoteka nie będzie wymogiem. Ocenimy Twoją zdolność kredytową, analizując wyniki finansowe, biorąc pod uwagę również takie czynniki jak terminowość w uiszczaniu składek ZUS, PIT lub CIT oraz VAT. Następnie przedstawimy szczegółowy raport, z którego wynikać będzie optymalny kierunek działania oraz konkretne oferty banków.

Źródła finansowania przedsiębiorstw

Bez doświadczonych profesjonalistów pozyskiwanie kredytu inwestycyjnego może być skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Dzięki połączeniu wnikliwej analizy i naszego wieloletniego doświadczenia potrafimy ocenić, którą instytucję wybrać – każda z nich ma własny system oceny ryzyka który nie ma przed nami tajemnic. Zależy nam na rekomendacjach naszych klientów dlatego na każdym etapie negocjujemy w Twoim imieniu warunki oprocentowania. Wynikiem współpracy może być konsolidacja Twoich obecnych pożyczek firmowych czy kredytów indywidualnych w celu uzyskania lepszych optymalnych warunków kosztowych.

Szukasz źródeł finansowania? Masz kredyt lub pożyczkę? Skontaktuj się z nami lub zadzwoń!

Pożyczki firmowe - FAQ

Jakich dokumentów może wymagać bank przy ubieganiu się o kredyt?

W każdym przypadku indywidualnie wybieramy instytucje oraz listę wymaganych dokumentów dostosowując oferty oraz proces pod Twoją specyficzną sytuację. Co do zasady są to dokumenty rejestrowe i finansowe oraz informacja na temat współwłaścicieli, jak i możliwych zabezpieczeniach.

Jak długo może trwać proces oczekiwania na kredyt?

Jest to zależne od stopnia skomplikowania sytuacji finansowej przedsiębiorcy oraz jego oczekiwań. Najprostsze kredyty gotówkowe można dostać nawet w jeden dzień, z drugiej strony jednak wielowątkowe plany finansowe dla podmiotów z wielopoziomową strukturą mogą być analizowane nawet do 2-3 tygodni.

Czy muszę wiedzieć o jaki kredyt chce się ubiegać przed rozpoczęciem procesu?

Nie. Przed składaniem wniosku o kredyt powinieneś tylko się zastanowić jakie masz potrzeby finansowe. Po przeanalizowaniu Twojej sytuacji zaprezentujemy rozwiązanie, które będzie najlepiej do nich dostosowane.