+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Inwestycje

Inwestycje z definicji określa się jako rezygnowanie z bieżącej konsumpcji podejmowane w celu późniejszego osiągnięcia zysków. Jednak w rzeczywistości dla każdego z nas inwestowanie oznacza co innego. Dla jednych lokata jest optymalnym rozwiązaniem, dla innych może to być fundusz małych i średnich spółek. Właśnie z uwagi na to nasi specjaliści mogą przygotowywać rozwiązania inwestycyjne dopiero po uprzednio przeprowadzonej szerokiej analizie finansowej. Polityka prowadzenia inwestycji kapitałowych z Assay Finance wymaga poznania doświadczenia, wiedzy, poziomu akceptowanego ryzyka czy w końcu preferencji inwestycyjnych. Mając doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami w zakresie pozyskiwania kapitału, audytów oraz przeprowadzania due diligence wiemy jak analizować i oceniać oferty funduszy inwestycyjnych lub emitentów obligacji korporacyjnych. Dlatego dzięki Assay Finance będziesz miał dostęp tylko do tych rozwiązań, które zostały przez nas skontrolowane i skrupulatnie przeanalizowane. Mamy wieloletnią praktykę w zakresie opiniowania portfeli inwestycyjnych a z każdym klientem pracujemy indywidualnie i długoterminowo.

Jeśli posiadasz inwestycje kapitałowe i chciałbyś sprawdzić ich stan, lub szukasz inwestycji dla siebie – zadzwoń do nas lub napisz!

Inwestycje - FAQ

Czy żeby zainwestować muszę posiadać dużą kwotę jednorazową?

Nie. Inwestować można również regularnie. Jest to popularna metoda polegająca na uśrednianiu ceny zakupu danego aktywa, np jednostek uczestnictwa funduszu inwestycyjnego.

Czy nie będąc doświadczonym inwestorem mogę korzystać z usług Assay Finance?

Tak, nasze usługi są dostępne również dla początkujących inwestorów. Z chęcią wyjaśnimy wszystkie interesujące Cię aspekty.

W co warto zainwestować?

Rynek finansowy daje wiele różnych możliwości inwestycyjnych. Żeby znaleźć optymalne rozwiązanie musimy ustalić akceptowalny poziom ryzyka, horyzont czasowy inwestycji oraz oczekiwany poziom dostępu do kapitału w trakcie.