+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Outsourcing IT

Sprawne działanie każdego odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa zależy obecnie w dużej mierze od zastosowanych rozwiązań IT. To one pozwalają nam na bieżąco kontrolować każdy aspekt działalności firmy, zarządzać kluczowymi projektami i automatyzować wszystkie możliwe procesy w celu oszczędności czasu i redukcji kosztów. Na rozwiązania IT funkcjonujące w przedsiębiorstwie składa się między innymi sprzęt i infrastruktura, oprogramowywanie, procesy i zespół informatyków. Rolą działu IT w każdej firmie jest również dynamiczne reagowanie na potencjalne awarie, ich szybka naprawa, a także wsparcie IT skierowane do innych pracowników firmy korzystających ze sprzętu elektronicznego.

Zdając sobie sprawę jak bardzo technologia informacyjna decyduje o sukcesie współczesnych przedsiębiorstw, do oferowanych przez nas usług doradczych wprowadziliśmy kompleksowy outsourcing IT, skierowane do wszystkich zainteresowanych współpracą i wdrażaniem skutecznych rozwiązań firm.

Prowadzimy kompleksowe wdrożenia infrastruktury w ramach outsourcingu IT dotyczące zarówno zakresu sprzętowego jak i obsługi systemowej. Wybór odpowiedniego sprzętu oraz infrastruktury, jak również oprogramowania jest pierwszym krokiem do zapewnienia przedsiębiorstwu odpowiedniego wsparcia IT i usprawnienia procesów w całej firmie.

Ponadto dzięki outsourcingowi IT zyskujesz precyzyjny audyty i przejęcie opieki nad istniejącymi infrastrukturami oraz świadczeniem usług helpdesku. Takie rozwiązanie jest dla wielu firm bardziej opłacalne, niż utrzymywanie wewnętrznego zespołu specjalistów, ponieważ pozwala znacząco zredukować koszty, z zachowaniem tej samej efektywności. Outsourcing IT po prostu się opłaca.

Pomożemy Ci usprawnić procesy informatyczne. Sukces Twojej firmy często zależy od szybkości jej działania i reagowania na zmieniające się warunki – my pomożemy Ci jeszcze sprawniej zarządzać projektami wewnątrzfirmowymi. Dodatkowo uporządkujemy dane przechowywane w firmie i dostosujemy całą infrastrukturę do wymogów nakładanych przez organy kontroli danych osobowych.

Skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy Ci w każdej kwestii z zakresu wsparcia IT. Dzięki nam nie tylko wdrożysz korzystne rozwiązania, ale również zredukujesz koszty związane z obsługą informatyczną przedsiębiorstwa.

Outsourcing IT - FAQ

Czy outsourcing IT jest bezpieczny?

Tak. Wszystkie działania w ramach outsourcingu IT prowadzimy w sposób zgodny z prawem i bezpieczny dla klienta. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami odpowiadającymi za bezpieczeństwo danych a nasi fachowcy są jednymi z najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Jakie usługi IT świadczy Assay?

Przede wszystkim świadczymy usługę pełnego outsourcingu IT, łącznie z usługami typu helpdesk, zakupami sprzętu, realizacją przyłączeń i wieloma innymi. Dodatkowo specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach IT, przygotowywanych pod potrzeby klienta, takich jak tworzenie serwisów, systemów call center czy aplikacji stacjonarnych i mobilnych.