+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Outsourcing HR

Outsourcing procesów rekrutacyjnych, kadrowo-płacowych, szkoleniowych czy outplacementu prowadzimy z wyjątkową starannością. Mając na uwadze, że każdą firmę firmę tworzą ludzie, zawsze działamy dyskretnie, efektywnie i szybko, dbając o wypracowanie jak najlepszego modelu komunikowania zmian. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb konkretnych klientów, mając na uwadze funkcjonującą w Twojej firmie kulturę organizacyjną, model zarządzania i komunikacji.

Outsourcing HR - FAQ

Czy w ramach outsourcingu HR prowadzicie projekty rekrutacyjne?

Tak. Pozyskujemy pracowników wysoko wykwalifikowanych, od stanowisk specjalistycznych w górę. Nie świadczymy usług odpowiednich dla agencji pracy tymczasowej w przypadku zawodów fizycznych.

Czy prowadzicie projekty Leasingu Pracowniczego?

Tak. W ramach outsourcingu HR nasi pracownicy świadczą usługi na rzecz Twojej firmy. Wspólnie z Tobą dobieramy najlepszych specjalistów, dbamy o ich bieżący system pracy, rozliczenia i dokumenty.

Czy muszę partycypować w procesie doboru pracowników?

Nie. Uczestnictwo klienta w wyborze pracowników outsource’owanych jest zupełnie dobrowolne. Bez względu na Twoją decyzję dobieramy najlepsze zespoły i osoby, które sprostają wymaganiom Twojej firmy.