+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Tworzenie biznesplanów

Jeżeli masz pomysł na rozwój swojej firmy a chcesz zbadać jego efektywność przed wdrożeniem, przygotujemy Ci profesjonalny i kompleksowy biznesplan. Będziesz w stanie na jego podstawie wyciągnąć nowe wnioski, które rzucą inne światło na cały koncept i jego poszczególne elementy.

Nie trzeba tłumaczyć jak ważny jest właściwy plan. Ktoś, kto chociaż raz osiągnął sukces doskonale o tym wie. Dobrze przemyślany biznesplan jest najlepszą mapą do sukcesu.

Biznesplan jest opisem przyszłości Twojej firmy. To dokument, który mówi co masz zamiar zrobić i jak masz to zamiar zrobić. W biznesplanie opisany jest charakter działalności, strategie sprzedaży i marketing, a także zaplecze finansowe oraz przewidywany rachunek zysków i strat. Biznesplany to kompleksowe i profesjonalne analizy, dzięki czemu każdy analityk czy przedsiębiorca będzie zadowolony.

Współpracując z Naszymi Klientami chcemy zmniejszyć ryzyko Ich niepewności, pomóc wyznaczyć cele i wskazać sposoby ich realizacji oraz być dla Nich wsparciem. Biznesplany przygotowane przez Assay Consulting zawsze oparte są wyłącznie o dogłębne analizy Twojego przedsiębiorstwa, jego otoczenia konkurencyjnego i perspektywy rynkowe.

FAQ tworzenia biznesplanów

Co to jest biznesplan?

Jest to plan rozwoju przedsiębiorstwa lub jego części, uwzględniający perspektywy rynkowe, finansowe oraz procesowe a także wpływ czynników zewnętrznych na jego przyszłość.

Po co mojej firmie biznesplan?

Potrzeby mogą być bardzo różne. Od biznesplanów tworzonych na potrzeby pozyskania finansowania aż do dokumentów określających precyzyjny plan wprowadzenia nowych linii produktowych czy wprowadzenia portfolio na nowe rynki. Biznesplan jest dokumentem określającym kolejne kroki i ich potencjalne efekty na działalność bieżącą i przyszłą przedsiębiorstwa.

Ile kosztuje przygotowanie biznesplanu?

Każdy biznesplan wyceniany jest indywidualnie. Koszty jego przygotowania zależą od wielu wypadkowych, w szczególności poziomu szczegółowości, zasięgu rynkowego, wielkości organizacji jak i skomplikowania otoczenia rynkowego.

Zainteresuje CIę również: