+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Sprzedaż firmy - jak to się robi?

Proces sprzedaży firmy nie należy do łatwych. Znalezienie nabywców, wbrew pozorom, jest najłatwiejszym etapem – o wiele trudniejsze są badania rynku oraz negocjacje ceny, a także oczekiwań obu stron biorących udział transakcji. Sprzedając firmę, klienci zamykają pewien ważny etap swojego życia. Dlatego dla Assay najważniejsze są Wasze potrzeby.

Sprzedaż udziałów

Pomagamy także w sprzedaży udziałów przedsiębiorstw. Tego typu transakcje obarczone są wysokim ryzykiem strat, dlatego do pomocy w tym procesie wyznaczyliśmy pracowników Assay z dużym doświadczeniem i kompetencjami. Zapewniamy minimalizację ryzyka, poczucie bezpieczeństwa finansowego i możliwie najlepsze efekty ze sprzedaży udziałów. Zapewniamy także kompleksową pomoc na każdym etapie procesu.

Sprzedaż przedsiębiorstw

Assay to firma consultingowa, która pomoże Ci zrealizować proces sprzedaży firmy w sposób profesjonalny i zgodny z prawem. Pomożemy Ci na każdym etapie sprzedaży, począwszy od wyceny przedsiębiorstwa, badania rynku i zainteresowania wśród potencjalnych kupców, poprzez pomoc w negocjacjach z nabywcami, aż do kompleksowej obsługi prawnej i optymalizacji podatkowej.