+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Doradztwo biznesowe

Pod hasłem doradztwo biznesowe kryje się wiele elementów związanych z wewnętrznymi sprawami firmy, jak i również jej otoczeniem rynkowym. Nasze usługi ukierunkowane są na oba te obszary. W ramach spraw wewnątrzfirmowych pomożemy Ci w każdej kwestii związanej z procesami obowiązującymi w Twojej firmie.

Zajmiemy się między innymi usprawnieniem obiegu informacji, które jest dziś kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Pomożemy Twojej firmie przekuć wyznaczone przez Ciebie kierunki rozwoju w konkretne optymalne pod względem kosztów działania. Następnie wdrożone przez nas projekty przyniosą realizację celów biznesowych i zwiększenie zysku.

Naszym zadaniem w ramach doradztwa biznesowego jest również szkolenie zespołów pracowników pod kątem nowej strategii, realizacji projektów i procedur. Uważamy, że wykwalifikowana i dobrze przygotowana kadra stanowi fundament sprawnie działającej firmy. Podstawową zasadą działania w tym obszarze jest dla nas zasada „nie mówimy nie”, ponieważ uważamy, że każdy wyznaczony cel jest możliwy do zrealizowania, przy pomocy odpowiednich ludzi, idei i procedur. Szeroki zestaw kompetencji pozwoli nam się zająć niemal każdą sprawą, od marketingu po sprzedaż, a Tobie da komfort pracy i poczucie, że doradztwo biznesowe powierzyłeś we właściwe ręce.

Konsultacje biznesowe w Assay

Żaden podmiot nie działa na rynku w próżni. Pamiętamy o tym, dlatego oferując doradztwo biznesowe Twojej firmie patrzymy szerzej, analizując Twoją konkurencję, otoczenie rynkowe i aktualnie panujące trendy oraz prognozy. Dzięki temu skutecznie szukamy szans rozwoju i nowych możliwości, dzięki którym Twoja firma przeskoczy o kilka poziomów wyżej w obszarach swojej działalności.

Skuteczne doradztwo biznesowe to takie, które przynosi realizację postawionych wcześniej ambitnych celów, a przede wszystkim przekłada się na wymierny zysk Twojej firmy. Dlatego naszym celem jest redukcja ponoszonych przez Ciebie kosztów i zwiększenie osiąganych zysków, w taki sposób, by każda wydana złotówka miała określony cel, a każda możliwość zarobku przekuła się w Twój zysk.

FAQ doradztwa biznesowego

Dlaczego warto skorzystać z proponowanej usługi doradztwa biznesowego?

Doradztwo gospodarcze prowadzone przez Assay Consulting to forma outsourcingu kompetencji w wybranych obszarach, oszczędzającego czas i pieniądze Twojej firmy. Na dzisiejszym rynku rządzi segmentacja a współpracując z Assay Consulting masz dostęp do najlepszych specjalistów z danej dziedziny.

Ile to kosztuje i jak wygląda rozliczenie?

Każdą usługę doradztwa biznesowego ze względu na jej unikalny charakter wyceniamy indywidualnie. W zależności od możliwości zdefiniowania zakresu projektu zawsze proponujemy jedną z dwóch możliwości – faktura VAT za całość realizowanych działań lub rozliczenie godzinowe. Płatności za doradztwo gospodarcze realizowane są po wykonaniu usługi lub etapami – w zależności od wielkości projektu oraz stanu przedsiębiorstwa.

Czy muszę mieć dokładnie zdefiniowany problem żeby skorzystać z usługi doradztwa gospodarczego?

Nie. Na etapie początkowym projektu pomagamy w identyfikacji problemu, wynikających z niego zagrożeń i potencjalnych korzyści z wdrożenia usprawnień. Wystarczy, że liczby lub po prostu Twoje przeczucie wskazują na to, że dany element Twojej organizacji mógłby działać lepiej niż obecnie.

Zainteresuje Cię również: