+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Doradztwo biznesowe i gospodarcze Assay

Profesjonalne doradztwo biznesowe prowadzone przez Assay Consulting to usługa dedykowana średnim i dużym przedsiębiorstwom. Holistyczne podejście, kompleksowa obsługa oraz precyzja i dyskrecja w działaniu to podstawowe cechy realizowanych przez nas projektów. Zespół specjalistów przy współpracy z Twoją firmą wskaże obszary do rozwoju, zaproponuje przebudowę procesów jak i wesprze w rozwiązaniu problemów. Bez względu na to czy masz dylemat formalny, ludzki, obiegowy czy finansowy – doradztwo biznesowe prowadzone przez naszą firmę będzie warte swojej ceny. Dokładnie przeanalizujemy wskazane przez Ciebie obszary, zastanowimy się nad możliwościami ich rozwoju a całość zwieńczymy raportem pokazującym, co według naszej wiedzy i doświadczenia można usprawnić. Każdy projekt prowadzony przez Assay Consulting cechuje proaktywne podejście. Wykraczamy poza zdefiniowane na początku współpracy ramy, patrząc całościowo na organizację jak i jej otoczenie. Po zakończeniu projektu analitycznego przechodzimy do fazy wdrożeniowej, w której zawsze chętnie uczestniczymy. Wierzymy w rekomendacje wypracowane w ramach prowadzonego przez nas doradztwa biznesowego i potrafimy brać za nie odpowiedzialność.

Zapoznaj się ze szczegółami świadczonych przez nas usługi i napisz lub zadzwoń!

FAQ doradztwa biznesowego

Dlaczego warto skorzystać z proponowanej usługi doradztwa biznesowego?

Doradztwo gospodarcze prowadzone przez Assay Consulting to forma outsourcingu kompetencji w wybranych obszarach, oszczędzającego czas i pieniądze Twojej firmy. Na dzisiejszym rynku rządzi segmentacja a współpracując z Assay Consulting masz dostęp do najlepszych specjalistów z danej dziedziny.

Ile to kosztuje i jak wygląda rozliczenie?

Każdą usługę doradztwa biznesowego ze względu na jej unikalny charakter wyceniamy indywidualnie. W zależności od możliwości zdefiniowania zakresu projektu zawsze proponujemy jedną z dwóch możliwości – faktura VAT za całość realizowanych działań lub rozliczenie godzinowe. Płatności za doradztwo gospodarcze realizowane są po wykonaniu usługi lub etapami – w zależności od wielkości projektu oraz stanu przedsiębiorstwa.

Czy muszę mieć dokładnie zdefiniowany problem żeby skorzystać z usługi doradztwa gospodarczego?

Nie. Na etapie początkowym projektu pomagamy w identyfikacji problemu, wynikających z niego zagrożeń i potencjalnych korzyści z wdrożenia usprawnień. Wystarczy, że liczby lub po prostu Twoje przeczucie wskazują na to, że dany element Twojej organizacji mógłby działać lepiej niż obecnie.

Zainteresuje Cię również: