+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Strategia marketingowa

Niezależnie od tego jak doskonałe produkty lub usługi posiadasz w swojej ofercie, bez odpowiedniego wsparcia szansa na ich sprzedaż jest znikoma. Na nasyconym i konkurencyjnym rynku kluczem do wypromowania oferty firmy jest efektywna i przemyślana strategia marketingowa. Aby ją stworzyć należy bacznie obserwować rynek, szukać szans sprzedażowych i śledzić aktualne trendy. Nie do przecenienia jest wiedza o zwyczajach i mechanizmach decyzyjnych konsumentów. Tylko znając ich potrzeby, wiemy jak skutecznie na nie odpowiedzieć i podnieść sprzedaż, dzięki trafnej komunikacji.

Strategia marketingowa obejmuje także szereg innych czynników, takich jak polityka cenowa, dystrybucja i promocje. Tylko odpowiednie skomponowanie ich wszystkich zapewni Ci sukces na nasyconym rynku. Skuteczna strategia marketingowa powstaje natomiast na bazie wiedzy i pomysłów doświadczonych specjalistów. To zadanie możesz powierzyć nam.

Pomożemy Ci skonstruować i wdrożyć strategię marketingową w taki sposób, aby informacja o Twoich produktach i usługach dotarła do potencjalnych odbiorców jak najefektywniej. Wykorzystamy najbardziej optymalne ze względu na grupę docelową Twoich klientów kanały komunikacji i odpowiemy Twoją ofertą na ich potrzeby.

Sprawimy, że Twoja strategia marketingowa zostanie drobiazgowo wdrożona we wszystkich możliwych kanałach dystrybucji. Pomożemy Ci osiągnąć przewagę nad konkurencją w zakresie cen i jakości proponowanych przez Ciebie produktów i usług. Dołożymy wszelkich starań, by każda złotówka zainwestowana we wdrożenie nowej strategii marketingowej przyniosła zwielokrotniony zysk.

Nd strategią Twojego przedsiębiorstwa czuwać będą doświadczeni specjaliści, którzy dokładnie poznają branżę, w której działasz i poszukają popartych wcześniejszą analizą nowych szans sprzedażowych. Od lat opracowujemy i wdrażamy strategie marketingowe dla polskich przedsiębiorstw, a naszym znakiem rozpoznawczym jest efektywność. Zaufaj nam i powierz przyszłość swojego biznesu wykwalifikowanym ekspertom.

Strategia marketingowa

Co to jest strategia marketingowa?

Strategia marketingowa to ustrukturyzowany system reagowania na zadania stojące przed przedsiębiorstwem w sferze produkcji i sprzedaży jego wyrobów oraz na problemy związane z wygospodarowaniem zysku pozwalającego na rozwój firmy lub utrzymanie jej pozycji rynkowej.

Jak Assay może pomóc w przygotowaniu lub modyfikacji strategii marketingowej?

Wdrożenie czy rekomendacje dotyczące modyfikacji strategii marketingowej są często trudne do przygotowania od wewnątrz organizacji. Wiedza, doświadczenie, kompetencje i zewnętrzne spojrzenie to czynniki, które pozwalają nam na obiektywną ocenę bieżącego kształtu strategii marketingowej firmy jak i zarekomendowanie i w razie potrzeby partycypację we wdrożeniu jej zmian.

Ile kosztuje przygotowanie rekomendacji dotyczących strategii marketingowej?

Każdy projekt dotyczący strategii marketingowej wyceniamy indywidualnie. W zależności od wielkości firmy, przedmiotu którego ma dotyczyć strategia, otoczenia rynkowego i wielu innych staramy się przygotować projekt tak, żeby zmodyfikowana strategia była dopasowania optymalnie do jej potrzeb.