+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Pozyskiwanie partnerów biznesowych

We współczesnej, opartej na sieciach wzajemnych relacji pomiędzy przedsiębiorstwami, wiarygodny i stabilny partner biznesowy jest dzisiaj na wagę złota. Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, zaufani partnerzy biznesowi stoją u fundamentu jej sukcesów. Zaliczają się do nich dostawcy, partnerzy IT, firmy zajmujące się logistyką, dystrybutorzy i ostatni klienci. Korzystne warunki współpracy z partnerami pozwalają Twojemu przedsiębiorstwu redukować koszty i pomnażać zyski. W tym łańcuchu każde ogniwo musi działać sprawnie, by zapewniać terminowość realizacji zleceń.

Partner biznesowy - jak go znaleźć?

Pozyskiwanie partnerów biznesowych jest jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy. Pomożemy Ci znaleźć godnych współpracy partnerów z całego łańcucha powiązań – od dostawców, przez kontrahentów współpracujących i joint venture, aż po ostatecznych odbiorców Twojego produktu. Wspólnie z nami przekonasz się, że efekty synergii to nie bajki, a rynek odbiorców wciąż można poszerzać, nawet, jeśli na rynku panuje wysoka konkurencja, a Tobie wydaje się, że wyczerpałeś już wszystkie możliwości ekspansji i zwiększenia zysku.

Do naszych zadań zalicza się również sprawienie, by pozyskiwanie partnerów biznesowych dla Twojej firmy polegało na podpisywaniu wyjątkowo korzystnych umów z firmami zewnętrznymi. Po zebraniu oczekiwanych przez Ciebie informacji na temat potencjalnych współpracowników, chętnie wesprzemy Cię też w procesie skutecznych negocjacji kontraktów, warunków handlowych czy ogólnych zasad współpracy. Zadbamy przy tym zarówno o Twój interes ekonomiczny, jak i prawny. Mamy w tej kwestii bogate doświadczenie, dlatego przygotujemy też wszystkie potrzebne do tego celu dokumenty w taki sposób, abyś miał pewność, że sprawy Twojej firmy idą po Twojej myśli, a ciągłość jej funkcjonowania nie będzie zagrożona, w przypadku nie wywiązania się z umowy przez któregoś z partnerów. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać powierzając pozyskiwanie partnerów biznesowych i negocjowanie umów specjalistom.

Pozyskiwanie partnerów biznesowych -FAQ

Na czym polega projekt pozyskiwania partnerów biznesowych?

Projekt pozyskiwania partnerów biznesowych polega na dobraniu w imieniu lub na rzecz klienta odpowiednich kontrahentów, zarówno po stronie dostawców, klientów jak i kooperantów.

Jak prowadzone są projekty pozyskania partnerów?

Projekty pozyskania partnerów biznesowych prowadzimy w oparciu o zewnętrzne źródła danych, wewnętrzne kontakty nasze i naszych kontrahentów jak i publikacje w odpowiednich, dobranych do sytuacji środkach przekazu.

Ile kosztuje pozyskanie partnerów biznesowych?

Każdy projekt pozyskania partnerów biznesowych wyceniany jest indywidualnie. Koszty i czas realizacji zależą przede wszystkim od skali działania jak i oczekiwanej ilości oraz wielkości pozyskanych kontrahentów.