+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Optymalizacja podatkowa Warszawa

Przemyślana strategia podatkowa pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy. Doskonała znajomość obowiązującego prawa podatkowego, zasad biznesowych i księgowości jest kluczem do tego, by optymalizację podatkową przeprowadzić w sposób legalny, rzetelny i najlepszy dla Twojego biznesu.

Optymalizacja podatkowa - metody

Opierając się na możliwościach, jakie dają przepisy podatkowe, pomożemy Ci obniżyć obciążenia podatkowe. Nasze zadania w ramach usługi optymalizacji podatkowej będą polegały m.in. diagnozie Twojej firmy pod kątem efektywności podatkowej, stworzeniu optymalnej dla Ciebie strategii podatkowej, opracowaniu docelowego modelu, a także na wsparciu we wdrożeniu wszystkich założonych celów i rozwiązań.

Optymalizacja podatkowa – FAQ

Czy optymalizacja podatkowa jest legalna?

Tak. W Polsce nie ma przepisów, które nakazują płacić podatki w najwyższej możliwej wysokości. Nasze działania w ramach optymalizacji podatkowej opierają się na obowiązującym prawie polskim.

Czy optymalizacja podatkowa musi dotyczyć tylko stałych procesów biznesowych, np. wypłaty wynagrodzeń?

Nie. Optymalizacja podatkowa może dotyczyć jednorazowych działań.

Czy w ramach optymalizacji podatkowej proponują Państwo jedno rozwiązanie?

Nie. W Assay to klient podejmuje ostateczne decyzje. Zawsze przedstawiamy kilka możliwych rozwiązań optymalizacji podatkowej, a także dokładny plan wdrożenia każdego z nich.