+48 22 292 04 80 kontakt@assay.pl

Audyty i optymalizacja kosztowa

Audyt w Twojej firmie to nic innego jak zbadanie jej wybranego obszaru lub całości w określonym celu. Bez względu na to czy chodzi o uzyskanie szczegółowych informacji na temat prawidłowości dokumentacyjnej, finansowej, obiegu dokumentów czy też określenie opłacalności danej transakcji rynkowej – potrafimy pomóc. Proces audytu rozpoczynamy od zdefiniowania jego zakresu, poziomu szczegółowości o raz produktów końcowych. W przypadku audytów wewnętrznych jak i otoczenia przedsiębiorstwa, precyzyjna definicja jest kluczowa dla powodzenia projektu. Wiedząc dokładnie, jaki obszar Twojej firmy mamy zbadać, będziemy w stanie zgłębić go od poziomu procesów nim rządzących aż do zawartości dokumentów, które w jego ramach występują. Zgodnie z naszą filozofią nie zapominamy przy tym o proaktywnym podejściu – prowadząc audyt, nie zapominamy że każdy element organizacji lub nawet jej całość nie są osadzone w próżni. Przy każdym projekcie możesz liczyć na dodatkowe wnioski i rekomendacje, nieobjęte początkowym zakresem. Szczególną formą audytu jest due diligence – jeżeli masz zamiar kupić spółkę, nieruchomość czy zorganizowaną część danego przedsiębiorstwa lub zamierzasz sprzedać swoją firmę – możemy Ci pomóc. Audyty due diligence prowadzimy sprawnie i udzielamy wszelkich niezbędnych informacji, które musisz poznać żeby transakcja doszła do skutku a rozmowy nie zostały zerwane w ostatniej chwili.

Zapoznaj się ze szczegółami świadczonych przez nas usług audytu i napisz lub zadzwoń!

Audyty i optymalizacja kosztowa - FAQ

Jakiego rodzaju audyty prowadzi Assay Consulting?

Specjalizujemy się w prowadzeniu Audytów Finansowych, Audytów Procesowych, Audytów Przekrojowych, Audytów Dokumentacyjnych, Audytów badających przesłanki do dokonania czynności formalnych, Audytów Osobowych oraz Audytów Due Diligence.

Ile to kosztuje i ile może potrwać?

Czas trwania i koszty każdego audytu definiowane są indywidualnie. Istnieje bardzo wiele wypadkowych wpływających na konieczność zaangażowania czasowego i finansowego w dany Audyt. Już po pierwszym spotkaniu, na którym zdefiniujemy obszar i potrzeby Twojej organizacji, jesteśmy w stanie podać relatywnie precyzyjne ramy, w jakich zmieszczą się koszty Audytu.

Czy muszę przed audytem zdefiniować problem w szczegółach?

Nie. Przed przystąpieniem do audytu powinniśmy tylko wiedzieć w jakim obszarze, dziale czy procesie funkcjonującym w Twojej firmie widzisz problem. Resztą zajmiemy się na etapie wstępnej analizy tego problemu, po której przystąpimy do zaprezentowania propozycji kształtu i zakresu audytu, który naszym zdaniem najlepiej odpowie na Twoje pytania i przyniesie korzyści firmie.

Jak szybko jesteście w stanie przeprowadzić audyt due diligence?

Zdajemy sobie sprawę z częstej pilności audytów due diligence. Przytłaczającą większość jesteśmy w stanie zrealizować w okresie 14-60 dni od rozpoczęcia.

Zainteresuje Cię również: